اعلام مرحله دوم سهمیه نفت سفید در یزد

دومین مرحله سهمیه نفت سفید خانوار‌های فاقد گاز طبیعی استان در سال جاری اعلام شد.

اعلام مرحله دوم سهمیه نفت سفید در یزد

به گزارش همایش آموزش فناوری نانو از یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد، محمدرضا جلالی اظهار کرد: با توجه به اجرایی شدن طرح توزیع نفت سفید و گاز مایع به صورت الکترونیکی و با استفاده از زیرساخت بانکی، کلیه خانوار‌های شهری و روستایی فاقد گاز شهری که در سامانه سدف مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمودند می‌توانند از اول تیرماه تا ۳۱ شهریور ماه امسال با در دست داشتن کارت بانکی معرفی شده در زمان ثبت نام به فروشندگی منتخب نفت سفید و عاملین توزیع گاز مایع مراجعه و نسبت به سهمیه در نظر گرفته شده اقدام کنند.

وی با بیان این‌که برای خانوارهای یک تا هفت نفره و بالاتر میزان ۳۰۰ لیتر سهمیه در نظر گرفته شده است، افزود: سهمیه اعلام شده تا پایان روز ۳۱ شهریور ماه امسال جاری است.

 رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه یزد گفت: همه خانوار‌های ساکن در نقاط فاقد گاز طبیعی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام خود در سامانه «سدف» اقدام نکرده‌اند.

گفتنی است؛ برای دریافت سهمیه نفت سفید خود و همچنین دریافت کپسول گاز مایع به صورت الکترونیکی و با استفاده از زیر ساخت بانکی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور به آدرس www.newtejaratasan.niopdc.ir اقدام نمایند.

پایان پیام/الف