جریمه هواداران سعودی حامی مسی به خاطر رونالدو!

کارشناس فوتبال عربستان خواهان محرومیت و جریمه نقدی برای هوادارانی شد که شعار حمایتی از مسی مقابل دیدگان رونالدو می دهند.

جریمه هواداران سعودی حامی مسی به خاطر رونالدو!

به گزارش همایش آموزش فناوری نانو، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی در 6 ماه گذشته برای النصر عربستان بازی می کند. در بسیاری از بازی ها تیم های رقیب برای عصبی کردن رونالدو شعار «مسی مسی» سر می دهند. در آخرین بازی النصر با الشباب هواداران رقیب بار دیگر شعارهای حمایتی از مسی را مقابل دیدگان رونالدو سر دادند. در همین رابطه حافظ المدلج کارشناس فوتبال عربستان در مصاحبه با شبکه «ورزش» این کشور طرحی را به فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

این کارشناس فوتبال خواهان جریمه نقدی و محرومیت برای هوادارانی شد که شعارهای تحریک آمیز با نام مسی مقابل رونالدو می دهند. او معتقد است که حضور رونالدو در عربستان یک پروژه ملی است و ربطی به النصر ندارد. حضور رونالدو در کشور عربستان از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کمک زیادی می کند و به همین خاطر نباید به این پروژه ملی اهانتی شود یا باعث عصبانیتش شوند. این کارشناس سعودی در ادامه تاکید کرد در همه جای دنیا اگر هواداران فوتبال باعث تحریک بازیکنان خارجی شوند باشگاه و هواداران جریمه و محروم می شوند. در اینجا هم باید جلوی شعارها گرفته شود. پایان پیام/